Гірничорятувальне обладнання

Компанія є офіційним дилером і володіє винятковим правом реалізації всієї продукції холдингу DEZEGA – світового лідера у розробці та виробництві дихального обладнання із закритим контуром.

DEZEGA

Компанія є офіційним дилером і володіє винятковим правом реалізації всієї продукції холдингу DEZEGA – світового лідера у розробці та виробництві дихального обладнання з закритим контуром. 

Саморятівники

Ізолюючий саморятівник є засобом індивідуального захисту органів дихання людини та використовується для евакуації персоналу при аваріях, пов’язаних з утворенням непридатної для дихання атмосфери.

Респіратори

Регенеративні дихальні апарати на стислому кисні (далі – респіратори) завдяки замкнутому циклу дихання відрізняються більш тривалим терміном захисної дії, ніж дихальні апарати інших типів. Після видоху газоповітряна суміш проходить через картридж з хімічним вапняним поглиначем, надходить у дихальний мішок, де збагачується киснем, який подається з малолітражного балона, після чого подається на вдих через ємність з охолоджуючим елементом.

Додаткове обладнання