Системи вентиляції

Компанія є офіційним представником CFT GmbH Compact Filter Technic – провідного виробника систем знепилювання й вентиляції для промисловості та тунелебудування.

Стабільно висока якість: сухе знепилювання, мокре знепилювання, знепилювання при сухому бурінні.

Ми гарантуємо якість всіх товарів та послуг. За потреби, ми можемо надати вам сертифікат випробувань незалежного інституту на будь-який тип знепилювача, що підтверджує гарантовану ступінь очищення повітря та ефективність обладнання як для знепилюючих установок мокрого і сухого принципу дії, так і для установок, призначених для знепилювання при сухому бурінні.

Вентиляція: осьові та радіальні вентилятори, комплектуючі

 

Вже довгі роки ми приділяємо особливу увагу забезпеченню загальної вентиляції шахт. Вентилятори головного провітрювання проектуються для роботи в поодинці, а також як установки з послідовним з'єднанням декількох вентиляторів з паралельним розташуванням або у вигляді блочних станцій, що можуть бути встановлені як на поверхні, так і під землею.

У даній області ми здійснюємо індивідуальні рішення, що забезпечують енергозберігаючу експлуатацію вентилятора головного провітрювання (ВГП), яка можлива, наприклад, завдяки механізму повороту лопаток робочого колеса під час роботи вентилятора, а також за допомогою застосування перетворювачів частоти.

Наші розробки у сфері обігріву шахтного повітря

Екстремальні температури серйозно ускладнюють процес подачі свіжого повітря. У гірничій промисловості при низьких температурах, згідно з місцевими технічними нормами, необхідно здійснювати нагрів повітря, що нагнітається у шахту. Температура повітря, що подається, повинна бути не нижче 2 ° C.

Пропоновані компанією CFT вентиляторно-калориферні установки здатні виконати цю непросту задачу. Головними компонентами таких установок є калорифери виробника Egger Apparatebau. Компанія CFT володіє ексклюзивним правом на збут цієї продукції для проектів у гірничій промисловості та тунелебудуванні.

Наші вентиляторно-калориферні установки складаються, в основному, з одного або декількох калориферів і відповідної вентиляційної станції. Нагрівання здійснюється електричними, газовими або водяними калориферами. Калориферні установки діляться на два типи: для локального та центрального нагрівання повітря, що подається вентилятором головного провітрювання.

СFT: великі знання і досвід в області кондиціонування повітря у гірничій промисловості та тунелебудуванні

Кондиціонування повітря є одним з визначальних чинників при реалізації численних проектів. У гірничій промисловості, тунелебудуванні, а також у сфері підземного будівництва часто необхідно проводити охолодження повітря, оскільки температура не повинна перевищувати гранично допустимі значення. При цьому, особлива проблема полягає в тому, що надлишок виникаючого тепла неможливо «знищити»; його можна тільки перемістити в інше місце. У співпраці з асоційованою компанією WAT Wärme-Austausch-Technik ми проектуємо і поставляємо комплексні системи для кондиціонування шахтного повітря.

Ми є експертами з питань дегазації, вибухозахисту та безпеки шахт

Забезпечення вибухозахисту та безпеки шахт є вирішальним фактором при реалізації проектів у кам’яновугільній промисловості. На робочих місцях під землею діють суворі вимоги до системи вентиляції. Особливо при наявності шахтного газу, який виділяється при видобутку кам’яного вугілля і в результаті мікробних процесів, необхідно дотримуватися особливих заходів безпеки. Шахтний газ складається, в основному, з метану (CH₄), що має властивість при досягненні певної концентрації утворювати вибухонебезпечну суміш.

Для забезпечення вибухозахисту і безпеки шахти при незначному виділенні газів досить збільшити обсяг подачі свіжого повітря і, таким чином, розрідити концентрацію метану. Якщо ж концентрація метану дуже висока, то без дегазації шахти не обійтися. Для цієї мети доцільно застосування дегазаційних установок, а також доречно й одночасне використання обох методів.

У співпраці з компанією Brockhaus Lennetal GmbH ми пропонуємо вам інноваційне обладнання для дегазації шахт. Центральну роль тут відіграють дегазаційні установки з ротаційно-поршневими або рідинно-кільцевими вакуумними насосами. Розрахунок необхідних трубопровідних елементів ми проводимо разом з нашим партнером Brockhaus Lennetal GmbH. Розроблені рішення забезпечать підвищення безпеки та збільшення продуктивності у шахтах. Крім того, такі установки дозволяють методом газовідсоса витягти з уже виведених з експлуатації шахт великі обсяги шахтного газу, який, при достатній концентрації у ньому метану, можливо використовувати у блокових теплоелектростанціях.

Транспортування повітря: гнучкі пласкі та спіральні вентиляційні труби, металеві вентиляційні труби

Якщо у ході різних технологічних процесів відбувається погіршення якості повітря, зниження рівня кисню або запилення, то необхідно забезпечити транспортування свіжого повітря у робочі зони та відвести відпрацьоване повітря. Транспортування повітря здійснюється за допомогою гнучких або жорстких вентиляційних труб, що включають у себе пласкі, спіральні та металеві труби. Такі вентиляційні труби можуть застосовуватися як для нагнітального (пласкі, спіральні і металеві), так і для всмоктуючого провітрювання (спіральні та металеві).

Для правильного вибору розміру й матеріалу вентиляційних труб, наші фахівці проведуть для вас точні розрахунки, які будуть відповідати заданим умовам з урахуванням наявного у розпорядженні вільного місця для їх установки. У вас виникли питання щодо довжини труб чи їх діаметру? Вам потрібна загальна інформація по гнучким, спіральним або металевим трубам? Ми завжди готові детально відповісти на ваші запитання.

Наші рішення «під ключ»: знепилювання та вентиляція при сануванні тунелів

Наш досвід показує, наскільки важлива ґрунтовна та ретельна підготовка при проведенні короткострокового санування тунелів. Компанія CFT вже здобула славу надійного постачальника спеціальних комплексних рішень, які розробляються відповідно до індивідуальних технічних умов замовника. Завдяки нашому ноу-хау, а також інноваційним технологіям, ми забезпечуємо своїм клієнтам чисте повітря й достатню вентиляцію при сануванні тунелів.

Дана технологія гарантує дотримання правил охорони праці та здоров’я персоналу, а також високу якість повітря у місцях проведення робіт. Крім цього, ми подбаємо про те, щоб рух поїздів в тунелях тривав без значних обмежень й порушень графіка, а встановлене вентиляційне та знепилювальне обладнання не заважало вільному переміщенню пасажирів.

Наші послуги із знепилювання та вентиляції при сануванні тунелів:

– розрахунки, монтаж, експлуатація та демонтаж знепилюючого і вентиляційного обладнання відповідно до технічного завдання й конкретних умов на місці проведення;
– участь у попередніх планових розробках;
– підтримка при отриманні необхідних дозволів і розробці проектних рішень;
– координація графіка робіт з монтажу та введенню в експлуатацію, а також співпраця з відповідними відомствами з охорони праці, охорони здоров'я, профспілковими організаціями;
– попередні роботи з логістики;
– монтаж, пусконалагоджувальні роботи та технічна підтримка до і під час експлуатації знепилюючого та вентиляційного обладнання;
– демонтаж обладнання після завершення проекту.

Додаткові послуги: фінансування, здача в оренду, лізинг

Співпрацюючи з нами, ви здобуваєте не тільки надійного постачальника з великим досвідом реалізації інноваційних рішень щодо знепилювання, вентиляції та кондиціонування повітря зі знаком якості «Зроблено в Німеччині», а й партнера, який допоможе вам при виборі моделі фінансування обладнання або проконсультує вас з питань оренди та лізингу. Звертайтеся до нас. За підтримки наших партнерських банків, ми зможемо запропонувати вам оптимальну модель фінансування. Відзначимо, що у рамках міжнародного фінансування можна досягти дуже вигідних умов.

Ми із задоволенням розповімо про переваги різних варіантів оренди нашого обладнання та про можливість його подальшого придбання або переоформлення у власність з урахуванням ваших індивідуальних потреб та особливостей проекту.

Ми готові у будь-який час надати вам більш детальну інформацію щодо питань міжнародного фінансування, лізингу або оренди.