Майстерня гідравліки

Компанії належить ТМ «HYDRIX», яка займається виробництвом рукавів високого тиску (РВТ), а також виробництвом та ремонтом гідроциліндрів, продажем гідравлічного обладнання, устаткування для змащення і мастильних матеріалів.

Майстерня гідравліки

Компанії належить ТМ «HYDRIX», яка займається виробництвом рукавів високого тиску (РВТ), а також виробництвом та ремонтом гідроциліндрів, продажем гідравлічного обладнання, устаткування для змащення і мастильних матеріалів.

Ми працюємо з підприємствами промислового комплексу, виробниками техніки і обладнання, сільськогосподарськими та будівельними підприємствами, комерційними компаніями і кінцевими споживачами.

Завдяки постійному моніторингу продукції європейських виробників, новим технологіям і новинкам в області гідравліки, передовій системі логістики, контролю складських запасів, досвідченому і висококваліфікованому технічному персоналу, а також тісній роботі з нашими клієнтами, компанія зарекомендувала себе як надійний партнер.

Сподіваємося, що і Ви станете нашими клієнтами і відчуєте усі переваги роботи з нами!

Одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності є виготовлення рукавів високого тиску. Наша компанія має власні виробничі ділянки, а наші фахівці володіють багаторічним досвідом у виробництві рукавів високого тиску. Виготовлення готових виробів здійснюється з урахуванням усіх вимог до технології виробництва, на сучасному обладнанні, з використанням тільки високоякісних комплектуючих від провідних виробників США, країн Європейського Союзу, Туреччини, Китаю, України, а також з гарантованим контролем якості на всіх етапах виробництва.

Замовлення може бути виконане за кресленнями наших фахівців або за вашим зразком чи проектом. Наші майстри проведуть розрахунок будь-якого типу і складності, виготовлять РВТ згідно з міжнародними стандартами якості:

– діаметри рукавів від DN05 до DN120;
– робочий тиск від 10 до 2500 Bar;
– виробники рукавів і фітингів, з якими ми працюємо: Semperit, Alfagomma, Parker, Manulli, Dunlop, Gates, SEL, Cast.

Цех з виготовлення та ремонту гідроциліндрів укомплектований токарним, фрезерним та зварювальним обладнанням. Повноцінна лінія з виготовлення та ремонту гідроциліндрів дає можливість не залежати від зовнішніх факторів та виконувати замовлення оперативно й якісно.

Ми пропонуємо:

– виготовлення та ремонт гідроциліндрів будь-якої складності і розмірів;
– заміну пошкоджених ущільнень, штоків, гільз, поршнів, вушок;
– використання у процесі ремонту й виготовлення гідроциліндрів комплектуючих високої якості від європейських виробників.

– швидкороз’ємні з’єднання (ШРЗ);
– кульові крани й гідравлічні клапани;
– гідравлічні насоси;
– гідророзподільники;
– манометри та вимірювальні з’єднання;
– гідравлічні фільтри;
– мастильне обладнання (шприци, нагнітачі, мастила, прес-маслянки).

У нас ви можете знайти:
– манжети поршня, ущільнення штока, роторні ущільнення, опорні й направляючі кільця, брудознімачі;
– будь-які манжети для вітчизняних або імпортних гідроциліндрів;
– манжети з поліуретану, гуми (NBR), тефлону, поліаміду та інших фрикційних матеріалів високої якості.

Сервісний центр компанії пропонує комплексне рішення проблем, пов’язаних з експлуатацією мобільних та стаціонарних гідравлічних систем:

– діагностика і ремонт гідравлічних систем, кранів, маніпуляторів, самоскидів, комунальної, сільськогосподарської та будівельної техніки, стаціонарних пресів;

– установка додаткового гідравлічного обладнання виробництва Penta, Hyva, Binotto, Edbro для підйому кузова й вивантаження палива;

– заміна гідравлічних компонентів у системах;

– планове технічне обслуговування – заміна масла і фільтрів у гідравлічних системах.

– гідравлічні масла (HLP 32, 46, 68);
– моторні масла;
– трансмісійні масла;
– густі мастила;
– промислова хімія Loctite і Loxeal (герметики, фіксатори, очисники, клей)
– виробники масел, з якими ми працюємо: Mobil, Shell, Petronas, Mol.

– зварювальні роботи;
– токарні роботи;
– фрезерні роботи.